وضعیت آب و هوای تبریز
 
 


 
 آخرین اخبار

استفاده ارتش جمهوري آذربايجان از جديدترين نوع موشک رژيم صهيونيستي

پايگاه اينترنتي «ويرتوالاذ» جمهوري آذربايجان از آغاز استفاده ارتش اين کشور از جديدترين نوع موشک «اسپايک» رژيم صهيونيستي در مناقشه قره باغ خبر داد.

اظهارنظر قابل تامل فاضل مصطفي: دولت جمهوری آذربایجان در اعلام عيد فطر، ترکيه و عربستان سعودي را ملاک قرار دهد

فاضل مصطفي، عضو «کميته اتحاديه هاي اجتماعي و گروه هاي ديني» مجلس جمهوري آذربايجان خواستار شد دولت اين کشور در اعلام عيد فطر، ترکيه و عربستان سعودي را ملاک قرار دهد.

حمله جنگنده های اسرائیل به سوریه

ارتش رژیم اشغالگر قدس با انتشار ویدئویی کوتاه ادعا کرد که این فیلم مربوط به حمله امروز به مواضع ارتش سوریه در قنطیره است.

سرنگونی هواپیمای آمریکایی توسط روسیه

رسانه های روسی و خارجی، از شلیک موشکی از شهر طرطوس سوریه به سوی دریای مدیترانه و سرنگونی یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی خبر دادند.

سیاستمدار روس: درگیری های کوچک قره باغ زمینه ساز آغاز یک جنگ تمام عیار خواهد شد

گیریگوری تروفیمچوک سیاستمدار روسی، در مصاحبه با سایت ”Tert.am“، اوضاع منطقه را با وجود آتش بس میان دو طرف درگیری همچنان متشنج ارزیابی می کند.

جمهوری آذربایجان تجهیزات نظامی مدرن از روسیه دریافت کرد

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روزشنبه طی گزارشی از دریافت تجهیزات نظامی مدرن جدید از روسیه خبر داد.

فاز نهایی سقوط آل‌سعود

آل‌سعود همزمان درگیر پنج جنگ (نفت، یمن، نیابتی، قدرت و جنگ اجتماعی) شده است و در این میان، دو جنگ قدرت و جنگ اجتماعی، سقوط قبیله آل‌سعود را وارد فاز نهایی کرده است.

کارشناس روس: ایران و روسیه مانع پیروزی تروریست ها در سوریه شدند

لودمیلا کولاگینا کارشناس بین المللی و عضو ارشد انستیتو شرقشناسی روسیه گفت: تهران و مسکو نقشه چند کشورغربی-عربی برای سرنگونی حکومت سوریه و تجزیه این کشور را باطل کردند و مانع پیروزی تروریست ها شدند.

شروط آمریکا برای پادشاه شدن محمد بن سلمان

به گفته این شاهزاده سعودی، فرمانبرداری مطلق در برابر خواسته‌های واشنگتن، کمک به اسکان فلسطینیان ساکن غزه در شمال صحرای سینا، مقابله با حماس و حامیان آن مهمترین شروطی هستند آمریکا تعیین کرده است.

السیسی واگذاری دو جزیره به عربستان سعودی را تصویب کرد

دولت مصر طی بیانیه ای اعلام کرد: عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری این کشور توافقنامه ترسیم مرزهای آبی بین مصر و عربستان در دریای سرخ که به موجب آن دو جزیره «تیران» و «صنافیر» به عربستان سعودی واگذار می شود را تصویب کرد.
آرشیو
 
  دانلود فصلنامه تحقیقی،مطالعاتی آران