وضعیت آب و هوای تبریز
 
 


 
 آخرین اخبار

برگزاری نشست سراسري «سازمان جهاني پيش آهنگي» در باکو

در چارچوب طرح تغيير هويت شيعي و تبديل جمهوري آذربايجان به جامعه اي «چندفرهنگي» ، چهل و يکمين نشست سراسري «سازمان جهاني پيش آهنگي» در باکو آغاز شد.

توقيف اموال و اسناد خبرگزاري منتقد دولت در جمهوري آذربايجان

«خبرگزاري توران»، تنها خبرگزاري منتقد دولت در جمهوري آذربايجان، اقدام وزارت ماليات اين کشور در بازرسي گسترده از ساختمان اين خبرگزاري و توقيف اسناد و لوازم اداري و ملزومات شخصي خبرنگاران اين خبرگزاري را مغرضانه و حرکتي عليه فعاليت حرفه اي اين خبرگزاري دانست.

استفاده نيروي مرزباني جمهوري آذربايجان از موشک هاي رژيم صهيونيستي در خزر

ويرتوالاذ: نيروي مرزباني جمهوري آذربايجان در خزر با موشک هاي ليزري ضدتانک ساخت رژيم صهيونيستي مانور برگزار کرد

ناهماهنگی بین سازمان حمل و نقل و فرمانداری شهرستان ختایی؛
بلاتکلیف ماندن مجسمه شاه اسماعیل در شهرستان ختایی باکو

ناهماهنگی بین سازمان های و نهاد های دولتی در شهرستان ختایی باکو موجب شده است تا مجسمه شاه اسماعیل در بین تقاطع دو خیابان بلاتکلیف باقی بماند.

در پی تلاش کارشناسان لائیک؛
ایجاد توهم نفوذ دینی ایران در جمهوری آذربایجان

مرکز پژوهش و نظرسنجی "گالوپ" سطح تدین مردم کشورهای جهان را منتشر کرده که نظرات متفاوتی را در بین کارشناسان آذری در پی داشته است.

سرلشکر باقری: ایران و ترکیه در مورد همه پرسی استقلال کردستان عراق دیدگاه مشترکی دارند

سرلشکر محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران و ترکیه در مورد تصمیم به برگزاری همه پرسی استقلال کردستان عراق دیدگاه مشترکی دارند.

پلیس باکو عامل کشته شدن تبعه ایرانی در حادثه رانندگی را بازداشت کرد

اداره کل پلیس و دادستانی شهر باکو روز چهارشنبه با انتشار گزارشی مشترک اعلام کردند، عامل متواری شده حادثه رانندگی اخیر در بخش صابونچی پایتخت جمهوری آذربایجان که منجر به جان باختن یک ایرانی شده بود، از سوی پلیس بازداشت شد.

وضعیت وخیم حقوق بشر در عربستان و بحرین/آمریکا هم ریاض و منامه را به باد انتقاد گرفت

وزیر امور خارجه آمریکا اخیرا طی گزارشی به سرکوب شیعیان در عربستان و بحرین اذعان کرده و از مقامات این دو کشور خواستار پایان دادن به این تبعیض شد.

الحشد الشعبی در آزاد سازی تلعفر مشارکت می کند

تمامی مراحل آماده سازی برای شروع عملیات آزاد سازی تلعفر به عنوان آخرین موضع تروریست های داعش در استان نینوا آغاز شده است.

شمارش معکوس برای اعلام روابط عربستان و "اسرائیل"

روزنامۀ تایمز فاش کرد که این روزها برای عادی سازی روابط، مذاکراتی جدی و گسترده میان عربستان و رژیم صهیونیستی در جریان است و عادی سازی روابط آن ها، به صورت محدود آغاز و کم کم گسترش خواهد یافت.
آرشیو
 
  دانلود فصلنامه تحقیقی،مطالعاتی آران