وضعیت آب و هوای تبریز
 
 


 
 آخرین اخبار

لاوروف: ایران، روسیه و ترکیه همکاری های خود در عرصه انرژی را گسترش می دهند

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: همکاری های تهران، مسکو و آنکارا در عرصه انرژی صرف نظر از اقدامات سودجویانه و منفعت طلبانه مالی آمریکا توسعه می یابد. روسیه، ایران و ترکیه همچنین راه مبارزه واقعی با تروریسم در سوریه را می دانند و در این خصوص تفاهم دارند.

اردوغان: اقداماتی برای ابطال تصمیم آمریکا درباره قدس در سازمان ملل آغاز شده است

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد: برای لغو تصمیم آمریکا درباره قدس، از طریق سازمان ملل اقداماتی آغاز شده و ما اقدامات خود را از طریق مراجع قانونی بین المللی دنبال خواهیم کرد و معتقدیم که هیچ کشوری در جهان مافوق قوانین بین المللی نیست.

سرخط روزنامه های جمهوری آذربایجان - شنبه 25 آذر

افتتاح چند واحد تولیدی در سفر الهام علی اف به شهر سومقایت در حومه باکو ، دیدار روسای ستاد کل ارتش روسیه و ترکیه و جریانات جاری فلسطین از عنوان های مهم خبری روزنامه های چاپ باکو شنبه 25 آذر است.

حاج طالع باقراف: ماهیت رژیم صهیونیستی مشابه رژیم اشغالگر ارمنستان است

حجت الاسلام حاج طالع باقرف، رهبر جنبش اتحاد مسلمانان جمهوری آذربایجان با ارسال پیامی از زندان تاکید کرد : « امکان ندارد قدس پایتخت رژیمی خودخوانده شناخته شود.»

انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در جمهوری آذربایجان است

شاهین مصطفی اف، وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان اعلام کرد انگلیس با ۲۷ میلیارد دلار سرمایه گذاری، نخستین سرمایه گذار خارجی در جمهوری آذربایجان است.

دستگیری اسلامگراها در جمهوری آذربایجان به بهانه ی مبارزه با وهابیت و افراط گری دینی

خبرگزاری ترند جمهوری آذربایجان به نقل از « رئوف محمدوف»، نماینده دادستانی کل این کشور از فعال تر شدن وهابی ها و کشته شدن ۱۶ تروریست وهابی در جمهوری آذربایجان خبر داد.

شهدای فلسطینی به هشت نفر رسید
4 شهید و صدها زخمی در «جمعه خشم» دوم فلسطین

با ادامه موج اعتراض‌های فلسطینی به تصمیم آمریکا علیه قدس، تعداد شهدای خیزش اخیر به هشت شهید افزایش یافت.

دستگیری ۱۱ متهم به فعالیت جاسوسی توسط مرزبانی جمهوری آذربایجان در سال 2017

مرزبانی جمهوری آذربایجان در گزارش عملکرد سال ۲۰۱۷ اعلام کرد این نیرو، ده نفر مظنون به همکاری و یک نفر جذب شده به همکاری مخفی با سرویس های امنیتی خارجی را طی سال ۲۰۱۷ دستگیر کرده است.

تظاهرات گسترده بحرینی ها برای حمایت از شیخ عیسی قاسم

صدها نفر از مردم بحرین در اعتراض به اقامت اجباری شیخ عیسی قاسم در مناطق مختلف این کشور تظاهرات کردند.

انتقام موشکی کشته شدن صالح

با وجود این‌همه تردید درباره صحت ادعای سفیر جنگ دولت ترامپ در سازمان ملل درباره ایرانی بودن موشک شلیک شده یمنی به فرودگاه ریاض باید پرسید انگیزه وی از طرح این ادعا چیست؟
آرشیو
 
  دانلود فصلنامه تحقیقی،مطالعاتی آران